Ümraniye Kompresör Teknik Servisleri

Ümraniye Kompresör Teknik Servisleri

ümraniye kompresörcü , ümraniye kompresör teknik servisi , ümraniye kompresör yedek parça , ümraniyede kompresörcü , ümraniye kompresör parçaları , ümraniye vidalı kompresör tamir ve bakımı.

İKİNCİ EL KOMPRESÖR ALIM VE SATIMI
2 EL KOMPRESÖR  VE JENERATÖRLERİNİZİ DEĞERİNDE NAKİT ALIYORUZ
LÜTFEN BİZİMLE İRTİBAT KURUNUZ.

TEL : 0 532 347 24 27

 2 EL HER MARKA KOMPRESÖRLERİNİZ DEĞERİNDE YERİNDE NAKİT ALINIR….İHTİYAÇLARINIZA YONELİK HER MARKA VE KAPASİTEDE 2 EL VİDALI KOMPRESÖR PİSTONLU KOMPRESÖR + HAVA KURUTUCU + ELEKTRİK JENERATÖRLERİ FİRMAMIZDA BULUNMAKTADIR….

Firmamız ikinci el kompresör satışı yapmakta olup, bütün markaların ikinci el kompresörlerinin bakımını yapıp ilk günkü sağlamlığıyla satmaktadır.Kompresörü satın aldığınız gün firmamız tarafından garantimiz başlatılır ve herhangi bir arızasında kompresörünüzün tamiri ücretsiz olarak yapılır. Satmış olduğumuz ikinci el kompresör sistemlerinden bugüne kadar %98 oranına kadar sorunla karşılaşılmamıştır. %90′lık bir kısım ise satıştan sonra garanti süresi bitene kadar kompresöründe herhangi bir sorunla karşılaşmamış olup; ikinci el kompresör satın aldığına pişman olmamışlardır.Yüksel Kompresör’ü tercih eden yüzlerce firmanın web sitemize girip memnuniyetlerini dile getirmiş; bu kazançlarını ve memnuniyetlerini bizimle paylaşmışlardır.

[huge_it_catalog id=”9″]

Kompresör tamiri ve kompresör servisi ile ilgili merak edilen detayları bu sayfamızda görebilir ve gereken bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kompresörlerin çalışma sistemleri mutlaka işletime uygun ve taleplerinizi karşılayacak şekilde olmasıdır. Ancak çalışma sistemine de hem maliyet hem de uzun dönemli kullanım açısından dikkat edilmelidir. Aksi taktirde sık sık kompresör servisine gitmek zorunda kalırsınız. Bu nedenle kompresörlerde başlı başına bulunması gereken kompresör özellikleri mutlaka araştırılmalıdır. Öncelikle bu araştırma yapılırken ikinci el kompresör alınırken daha önce kompresör tamiri görüp görmediğinden emin olunmalıdır.Kompresör servisi ile birlikte kompresörün kullanım alanlarına bakmak gerekir. Bunlar gaz sıkıştırma, kontrol ve işletme, sıkma, vakum çözümleme, form verme, püskürtme kalıbı, konveyör, ( yeşil yumurta ) harmanlama, kaldırma, taşıma, soğutma, otomatik ekipmanlar ve eğme, bükme işlevleri için kullanılmaktadır. Kompresör servisi ve kompresör tamiri ile ilgili detayları bu sayfamızda sizlere sunuyoruz. Basınçlı hava kompresörlerini diğer kompresörlerden ayıran özellikleri kompresyonun kademe sayısı, soğutma yöntemi, sürme yöntemi, yağlanma yöntemi ve özel imalatlar şeklinde üretilebilmesidir. Hava kompresörünün kullandığı elektrik enerjisi %80 ile %90 arası oranı ısı enerjisine dönüşür. Birçok durumda da ısıyı geri kazanma yöntemleri ile termal enerji sayesinde ısının geri alınması sağlanır. Sıcak hava sayesinde geri kazanılacak ısı göreceli olarak düşük sıcaklıktadır. İçten yanmalı olan motorla sürülen kompresörlerin hava kafasından çıkan ısı düşüktür ve motorun sıcaklığı daha da fazla olacağı için, düşük basınçlı üretimde dahi kullanılabilir. Hava kompresörünün çalıştığı ya da ısıya ihtiyaç duyulmayan anlarda ise kompresörün üretilen ısıyı atması için soğutma sistemine ihtiyaç vardır.

 

Give a Reply